Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /cksuloszowa/libraries/joomla/application/application.php on line 481
suloszowa
AAA_books.jpgAA_regal.jpgOstatnie.JPGP1050153.JPGP1050155.JPGP1050175.JPGP10904411.jpgS7300459.JPG

Dwa zaproszenia

 

 

Dzień Bezpiecznego Internetu – edycja 2020

12.02.2020 r.

 

DBI 2020 odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.

W związku z akcją w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sułoszowej przeprowadziliśmy zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków. Za pomocą zabaw dydaktycznych, specjalnie na tę okazję przygotowanej gazetki oraz filmów edukacyjnych, dzieci poznały zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Do wspólnej zabawy zaprosił dzieci Necio, bohater serwisu necio.pl, przyjazny robot, który podpowiada najmłodszym jak bezpiecznie korzystać z sieci. Przedszkolaki miały także okazję wysłuchać bajki Zofii Staneckiej „Basia i tablet” nawiązującej do tematyki spotkania. Na koniec zajęć maluchy wykonały robota Necio i zabrały go ze sobą do domu, aby przypominał im o bezpiecznym korzystaniu z Internetu.

Register to read more...

Spotkanie przy glinie

10.02.2020 r.

 

Na dzisiejszych zajęciach z lepienia gliną seniorzy wykorzystali całą gamę pomysłów. Powstały piękne patery z wycinanych liści, kapliczki, baranki wielkanocne oraz dekoracje świąteczne, plecione koszyczki i kufel. Osoby, które były na zajęciach po raz pierwszy, wykonywały wazoniki z glinianych kulek. Prace już wkrótce trafią do specjalnego pieca i po wypaleniu do Klubu Senior +, gdzie na kolejnych warsztatach zostaną pomalowane.

Register to read more...

Joomla templates by a4joomla